Vy neznáte Anděliku? Neznáte své zdraví.

Neznáte Anděliku v Plzni? Skvělé děvče, šikovné, hezké a podnikavé. Možná nevíte co to bylinky a BIO je. Krmíte se Éčky a výrobky z Masokombinátů plné dusitanových směsí chemicky urychlené ke spotřebě to už nejsou to co pamatujeme z nedávné doby t.j. krásně přírodním dřevem z tvrdé švestky a jiných voňavých čistých  paliv v domácí udírně už nejsou tím chutným a bezrizikovým pokrmem našich dědečků.
Andělika

Webová stránka Andělika.cz
Dosud jste neměli tu správnou bolestivou ledvinovou koliku, kdy za silných bolestí se kamínek z ledvinových pánviček prodírá močovody ven. Tak končí několikaletý přívod solí do organizmu. A jste bez doporučení klienty bylinkových čajů krásné Angeliky. Vězte, že k tomu při dnešních civilizačních útocích na organizmus tam dospějete velmi brzy. Zajímejte se proto o zdravé přírodní produkty, chcete přece dlouho a bez bolesti žít, nebo ne?

ANDĚLIKA.CZ - byliny, čaje, bio potraviny, bezlepkové a dia potraviny, přírodní kosmetikae-shop: http://www.andelika.cz/ Prodejna v Plzni: Hruškova1248/1
 Bylinky - zdraví za pár korun

Bylinky pomáhají lidem již od pradávna s nejrůznějšími neduhy a nemocemi ať už se jedná o obyčejné nachlazení, kašel či něco závažnějšího jako je cukrovka nebo vysoký tlak. V tom prvním případě jsou poznat účinky již během několika dnů, ve druhém je to běh na delší trať, protože takové choroby nevznikají ze dne na den a proto je i k jejich zbavení se zapotřebí delšího času.

Příčiny nachlazení, chřipky, kašle apod. bývají v oslabené imunitě nebo vlivem prochladnutí či nakažení od jiné nemocné osoby, pokud se jedná o kapénkovou infekci nebo virózu. Ideální je předcházet podobným neduhům prevencí posílením obranyschopnosti organismu konzumací dostatku vitamínů, minerálů a stopových prvků v přirozené podobě (min. 5 porcí ovoce a zeleniny denně) a také je vhodné do pitného režimu zařadit některé bylinky. Mohou to být např. echinacea (třapatka), jitrocel, šípek, rakytník atd. Při prvních příznacích propukající nemoci je dobré požívat 3x denně bylinkový čaj např. z květu lípy, černého bezu, divizny, listu jitrocele a květu echinacey proti nachlazení a suchému kašli ještě navíc sléz květ i list nebo při zahlenění pomůže květ i list podbělu. Květ podbělu se ovšem může užívat pouze v malém množství a nikdy ne déle jak 14 dní. Ve vysokých dávkách může být nebezpečný! Obvykle postačí k úlevě takovýchto potíží 3 – 5 dní.

Příčina závažnějších chorob bývá nejčastěji nesprávný životní styl, a proto by se měl každý sám nad sebou zamyslet, dokud je čas, a naučit se žít tak, aby jeho tělo mohlo fungovat na 100% a nepotrestalo ho nemocí. Pokud se ovšem už tak stalo, nic není ztraceno. Bylinky mají svoji sílu a neměli bychom na ně zapomínat. Pravidelným užíváním a úpravou životosprávy se může zdravotní stav zlepšovat poměrně rychle. Existují stovky druhů bylin, a proto je těžké doporučit nějakou univerzální směs. Každý člověk je ojedinělý a proto je dobré nechat si poradit od někoho, kdo vezme v potaz celkový zdravotní stav i životní styl a sestaví plán přesně na míru včetně receptu na bylinkový čaj. Směs bylin podle receptu vám poté namíchají v prodejně bylinek. Vyjde vás to jen na pár korun na rozdíl od drahých chemických medikamentů, se kterými kupujete také jejich nežádoucí vedlejší účinky. Samozřejmě lze i kombinovat klasickou medicínu s alternativní, pak bylinky podpoří účinek léků a potlačí jejich škodlivé vedlejší účinky.

Stojí za to vyzkoušet na vlastní kůži, co bylinky za pár korun dokážou. 

Oblíbené příspěvky

MENU:

Životospráva a dlouhý život Psychiatrie a psychologie Civilizační nemoci Ostatní Prevence Spánek a jeho poruchy Humor v medicíně Novinky a zajímavosti Psychosomatická medicina Stáří Medicina Diferenciální diagnostika moderní medicina Léčivé rostliny Patologie Pozitivní myšlení Racionální výživa Úvod Cestování Demence Infekční nemoci Jízda na kole Nemocný vypráví Osobnostní patologie Sociální sítě Vtipné a pozitivní Ze života lékařů Alzheimerova choroba Bolest Dětské lékařství Fotografie Historie Interna a kardiologie MIKROBIOLOGIE Metabolický syndrom Oční (ophthalmologie) Velocipedy Ateroskleróza Bylinky Gastroenterologie MUDr. Jan Hnízdil Nemoci prostaty Prostata Zdraví strach Americké zdravotnictví Bylinky a spánek Cestovní medicina Dehydratace Deprese Deprivanti a deprivantství Frustrace Hypertensní choroba Imunita Laboratorní diagnostika Ledviny Lymeská Borelióza Meteorosenzitivita Neuroanatomie a neurofysiologie bolesti Neurologie ORL Osobnost lékaře Prof. Koukolík Přetížení organizmu Rakovina prostaty (caP) Stomatologie Urologie Virosa Zdravotní pojištění emoce úzkost Afty Alternativní medicina Anatomie Anglie Chřipka Diabetes mellitus Dna Dětská obezita Febrilní křeče Glaukom Hepatologie Hyperpyrexie Ischemická choroba Kráťa Mikroorganismy Mozek Mozek a drogy Nefrologie Psychoaktivní látky Sanitka Steatóza jater United Kingdom Ze života sestřiček Zácpa Obstipatio Závislost stres Afektivní neurověda Alergie Biochemie Bioklimatologie Blogger Blogy Bolesti nohou Bršlice kozí noha Aegopodium podagraria L. Chirurgie Cholera Cholesterol Citový mozek Dengue Divizna velkokvětá EKG Elizabeth Blackwell Emergency Epidemiologie Erythema migrans Etnika Facebook Freud Fysiologie Fytoterapie G+ GDX Access Gaudeamus igitur Google Hemagel Horečka Hyperkinetická porucha Hyperplasie prostaty Hypertenze Infekční koutky Instinkty Kašel Klysma neboli klystýr Kuchyně Lymeská Borrelióza Léky nové generace M.Parkinsoni MUDr. Plzák Marek Slabý Max Kašparů Meduňka Mikrobiom Munchhausenův syndrom Nemoc z líbání Nemoci dospívání Nemoci štítné žlázy Nobelovy ceny Objevy Oldřich Vinař Ostropestřec mariánský Očkování Paliativní medicina Placebo efekt Porodnictví a gynekologie Porucha metabolismu Počítače a diagnostika Preexisting condition Premenstruační syndrom Prof. MUDr. Pavel Pafko Prof. Pafko Propedeutika Psychopatie Ptáci Radkin Honzák Rychlá pomoc Sanitka Mercedes veteran Serenoa repens Speciální pedagogika Sport Sportovní lékařství Svědomí TOPLekar.cz Tonometry Toxiny Transplantace Třezalka USA Vilcacora Vlídné slovo Zahrady Zima cervicocraniální syndrom prof. Matějček psychoanalýza pudy Školní lékař Školní zdravotní služba Štěstí Židovské

Vybraný příspěvek

Jakmile člověk přijde do ticha, tak se svědomí začíná probouzet. Ono v člověku je. My nemůžeme říct, že by ho někdo neměl, ale my ho musíme stále uspávat, aby nám dalo pokoj, aby nás to svědomí netížilo.

Cestujeme Lidé jsou neustále zahaleni hlukem. Stále musí být nějaký zvuk. Přijdu domů, pustím televizi – zvuk. Jdu mezi lidi, tam se ml...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...